Dainuojantys komikai: Tim Minchin

I’m a musician with a swollen sense of my ability to articulate my insignificance.

(Tim Minchin)

Timothy David Minchin, scenoje tiesiog Tim Minchin, – australų komikas, aktorius, rašytojas, muzikantas bei režisierius. Plačiausiai Minchinas žinomas kaip dainuojantis komikas (jo muzikiniame bagaže – 6 albumai, 5 DVD). Labiausiai komiką išgarsino jo pasirodymas Darkside. Minchinas dažnas TV ekrano svečias Anglijoje, Australijoje, Valstijose.
Charizmatiškasis atlikėjas, kažkuo primenantis nepiktą liūtą, gimė Anglijoje, australų šeimoje, gyvena ir kuria Australijoje. Turėdamas teatrinį išsilavinimą linksta į teatro sceną, vaidina televizoriuje. O ir apie jį patį jau sukurtas filmas (Rock N Roll Nerd, 2008). Pats atlikėjas savo muzikinius pasirodymus apibūdina kaip juokingus kabaretinius šou, nors specialiai nesiekia kurti jumoro. Žavu tai, jog atlikėjas nuolat pašiepia populiarumą, žinomumą, tačiau būtent už tai yra mėgiamas ir visų klausomas.
Šiuo metu Minchinas labiau pasinešęs ant miuziklų, jis yra populiaraus miuziklo Matilda (pagal Roald Dahl to paties pavadinimo knygą) kompozitorius bei tekstų autorius. Kelią į šlovę skinasi ir kitas miuziklas – Groundhog Day (pagal 1993 filmą). Žodžiu, kaip ir daugelis talentingų menininkų Minchinas šiek tiek grežiasi nuo komedijos žanro, nors ironiška šypsena jo veide vis dar dažnas svečias.
Minchinas puikiai jaučiasi ir kine. Vaidino filme Two Fists, One Heart (2008), pasirodys 2018 metais debiutuosiančiame filme „Robinas Hudas“, balsu bei muzika prisidėjo prie kelių kitų filmų.
Ateistas, tabu laužytojas, skeptikas, laisvaliežuvis, basakojis komikas susivėlusiais plaukais ir ryškiai padažytomis akimis. Ar galima neįsimylėti?

tmp_12470-2017-03-10 09.48.04-808652088

Fotografija: Prokrastinuft
(c) Fabula Saulė, 2017. Visos teisės saugomos. Be autoriaus sutikimo šio turinio naudoti negalima.

Reklama

Komentuoti

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s