Naujai išleistos lietuvių autorių knygos

tmp_21976-Rasymas-knygos-1912365655.pngTenka prisipažinti, kad neturiu beveik jokio supratimo apie tai, kas vyksta šiandieniniame lietuvių literatūros pasaulyje. Jei ir sužinau apie kokią naujai išleistą knygą, tai dažniausiai kokia pop kultūros atstovo rašliavėlė, kuri šaukte šaukė apie savo gimimą įvairiais informaciniais kanalais. Kad išpirkčiau savo kaltę pristatau lašelį info apie naujai išleistas lietuvių autorių knygas. Apie jų kokybę tesprendža skaitytojai, mano misija viena – informuoti apie išperėtus viščiukus.

》Jurga Baltrukonytė, žurnalo „Happy 365“ redaktorė, pristatė knygą vaikams „Filmukai“. Tai knygelė skirta ne tik skaitymui, bet ir aktyviam užduočių sprendimui. Žiniasklaidoje apie knygą rašoma:

Knyga pilna gerumo, juoko ir nuotykių, tinkanti vaikams, kurie pradeda lankyti darželius ir mokyklas.

Leidykla: Alma littera.

》Rašytojas bei mokslininkas Darius Rekis pristatė poezijos knygą „Pražydusios klumpės“. Knyga išleista archajišku viršeliu, tad labai tiks pasidėti į lentyną prie senų gerų bei šiltų lietuviškų knygų. Pravartu žinoti, kad tai ne pirmoji autoriaus knyga. Kiti kūriniai:  „Pasislėpusios saulės šviesoj“ (poezija), „Viską susapnuoti dar kartą“ (pasaka jaunimui).

Leidykla: Eglės leidykla.

》Rugpjūčio 23 dieną skaitytojams buvo pristatyta Nerijus Cibulsko poezijos knyga „Archeologija“.

Leidykla: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla.

》Visai neseniai pristatytas leidinys anglų kalba „Passport“. Leidinį sudarė Kęstutis Pikūnas. Knyga skirta užsienio skaitytojui-žiūrovui, siekiant parodyti kokia ta mūsų Lietuva. Tačiau tai ne tradicinis informacinis žurnalas turistams, greičiau meninis kūrinys su paliktais tritaškiais pamąstymui.

》Naujoji Akmenė taip pat egzistuoja kaip ir Vilnius, kartais gal net labiau. Nau­jo­jo­je Ak­me­nė­je gy­ve­nan­tis ra­šy­to­jas-miš­ki­nin­kas-gam­to­sau­gi­nin­kas Vy­tau­tas Almanis ne tik atšventė aštuoniasdešimtmetį, bet ir pristatė knygą „Tols­tan­čios sa­los“. Knygoje sudėti V.Almanio kūriniai praturtinti jo sūnaus bei dukters iliustracijomis, fotografijomis.

》 „Skaitymo festivalyje“, sostinėje įvyksiančiame rugsėjo 7-10 dienomis, bus pristatyta Žygimanto Kudirkos (Mesijaus) knyga nekukliu pavadinimu „XXI a. Kudirka“. Autorius skaitytojams pažadėjo savo knyga sukelti fizinių efektų, tad gan smalsu būtų bent pavartyti šį kūrinį, už kurį teks pakloti apie devynis eurus. Arba teks palaukti kol pasirodys bibliotekose ir atverti šiam džiaugsmui (?) ne piniginę, o širdį.

Leidykla: Kitos knygos.

(c) Fabula Saulė, 2016. Visos teisės saugomos. Be autoriaus sutikimo šio turinio naudoti negalima.

Reklama

Komentuoti

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s