Onlinebookclub.org – knygų klubas

Retai kada besurandu internete ką nors tikrai įdomaus, bet neseniai suradau. Tai – onlinebookclub.org. Draugiškas, turiningas knygų klubas. Nors visada buvau skaitymo maniakė, niekada nepriklausiau jokiam knygų klubui. Tiesa, buvau užsiregistravusi goodreads.com, kurį laiką pažaidžiau pagrindinėmis funkcijomis, bet svetainė neprilipo ir tiek. O šįkart įstrigau.

Onlinebookclub sudaro trys pagrindinės dalys: forumas, elektroninės knygos, knygų recenzijos.

Forumas. Tai įprastinis forumas skirtas bendraminčiams. Išskirtinis jo bruožas – draugiška atmosfera. Didžioji dalis klubo narių iš JAV, bet iš esmės tai daugiakultūrė erdvė. Mėgstamiausias mano forumo dalyvis – DATo. Jo skaitomų knygų spektras platus, taiklios įžvalgos.

Elektroninės knygos. Svetainėje galima parsisiųsti elektrononių knygų. Nemokamų knygų pasirinkimo galimybės didesnės Knygų Klubo Recenzentų Komandai (apie ją vėliau). Bet kasdien atsiranda dienos knyga, kurią galima parsisiųsti nemokamai konkrečią dieną. Taip pat yra mėnesio knyga ir kitų papildomų nuolaidų, todėl aktyviai dalyvaujant klube galima prisiskaityti iki soties.

Recenzijos. Knygų klubas gali pasigirti didžiule unikalių recenzijų duombaze. Recenzijų autoriai – minėtos Knygų Klubo Recenzentų Komandos nariai. Į Recenzentų komandą gali patekti kiekvienas norintis. Tereikia aktyviai dalyvauti forume, kaupti taškus ir kelti savo lygį. Tam tikro lygio nariai gauna elektroninių knygų nemokamai su sąlyga, kad parašys apie jas recenzijas. Ir kas įdomiausia – už tas recenzijas jiems sumokama. Žodžiu, įdėjus pastangų ir laiko galima gauti naudos iš savo hobio.

Viena iš priežasčių, kodėl užsibuvau Onlinebookclub – svetainės dinamiškumas. Klubo įkūrėjas ir administratorius Scott nuolat pats dalyvauja klubo veikloje, keičia ir tobulina svetainę. Taigi tai nėra vien vartojimui numesta svetainė nesirūpinant tolimesne jos eiga. Tai gyvybingas ir aktyvus skaitytojų klubas.

Apsilankykit: onlinebookclub.org. Nesikandžioja.

(c) Fabula Saulė, 2016. Visos teisės saugomos. Be autoriaus sutikimo šio turinio naudoti negalima.

Reklama

Komentuoti

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s